Destek Hattı:

0555 297 8386

HİZMET DETAY

Selçuklu Çilingir | 7/24 Kapı Açma Servisi

Selçuklu Çilingir | 7/24 Kapı Açma Servisi

Selçuklu Çilingir olarak çalışan firmamız Selçuklu bölgesinde 7/24 çilingir hizmeti vermektedir. Profesyonel kadrosu ve Özel ekipmanları ile müşterilerinin tüm sorunlarını çok kısa bir sürede çözerek daha güvenli alanlar oluşturmaktadır. Uzun süredir sektörde yer almanın verdiği özgüven ile ev ve işyeri kapılarınızın çilingir hizmetini kapınıza ve kilidinize zarar vermeden açarak müşteri memnuniyeti kazanmıştır.

Çilingir hizmeti ne kadar önemsenmesede çalıştığınız firmalara dikkat etmenizi öneririz. Bize gelen şikayet telefonlarında birçok kişi korsan çilingirler yada işi bilmeyen firmalarla çalışarak çok uygun fiyatlara çözülebilecek işlemler için çok büyük ücretler ödemişlerdir. Biz çekili halde bırakılan kapılarınızı 5 dakika gibi bir sürede hiçbir zarar vermeden kilit ve kapınıza açabiliyoruz. 

İkinci durum ise kilitli kapılar için uygulanan yöntemdir. Bu durum kapınızın ve kilidinizin kalitesine bağlı olarak değişebilir. Bazı kilit sistemleri özel cihazlarla bile açılamamakta ve kapıyı açmamız için kırmak zorunda kalabilmekteyiz kilidinizi. Bu durumlarda elimizde bulunan kilit sistemlerinden istediğinizi seçebilir ve kapınıza takabiliriz.

Bize her konuda danışabilir ve fikir alabilirsiniz. Firma olarak 30 yılı aşkın bir süredir bu sektörde yer almakta ve işimizi çok iyi yapmaktayız.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.

Hemen Ara

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?